Шини

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 57 (4 сторінок)
Шини

Шини та диски для мінітрактора

Шина і диски вважаються особливо важливими елементами, так як забезпечують контакт сільськогосподарської техніки з дорогою або землею, поглинаючи коливання, нерівності, підлаштовуючись під деякі особливості. Також це і відмінна можливість розширити універсальність в роботі.

Щоб правильно підібрати згадані деталі, зверніть увагу на сумісність саме з вашою технікою, наявність маточини або просто зверніться до професіоналів інтернет-магазину GoAgro. Для цього достатньо використовувати зазначені на сайті контакти

Шини і диски: особливості, призначення

На жаль, ці компоненти не можуть бути універсальними для всієї сільськогосподарської техніки. Наприклад, слід підбирати необхідний протектор, його малюнок, враховувати діаметр і ширину шини. Для посівних робіт або збору врожаю знадобляться широкі шини і агресивний протектор, а ось для міжрядних робіт – більш тонкі колеса.

Необхідність підняти редуктор вирішується установкою коліс більшого діаметру. Перед цим краще дізнатися про деталі в інструкції до техніки або ж запитати у фахівців.

Купити шини та диски в Україні

Інтернет-магазин GoAgro запропонує найбільш широкий асортимент шин і дисків для мінітракторів, мотоблоків та іншої сільськогосподарської техніки за доступними цінами.

Ми приємно здивуємо:

  • кращою вартістю, адже працюємо безпосередньо з виробниками без посередників;
  • замовлення виконуються протягом доби після чого доставляються по всій Україні;
  • всі необхідні гарантії якості, відповідності та оригінальності;
  • індивідуальна консультація та допомога в підборі деталей, шин, дисків;
  • актуальна інформація на сайті, включаючи вартість;
  • окремі пропозиції для оптових покупців.

Вибирайте для своєї техніки якісні шини і диски, а інтернет-магазин GoAgro подбає про наявність і швидку доставку!

Показати більше Сховати