Шини для мінітракторів

Порівняння товарів (0)Камера 7.50-20

384 грн.

6.00-16 R1 8PR 495 kg
Шини фото Шина + камера 6.00-16 (8 слоїв) 495 кг протектор "ялинка"
7.50-20 R1
Шини фото Шина + камера 7.50-20 С/Х протектор "ялинка"
9.5-24 R1 12PR 1450 kg
Шини фото Шина + камера 9.50-24 (12 слоїв) 1450 кг протектор "ялинка"
Показано з 16 по 19 із 19 (2 сторінок)

Шини для китайського мінітрактора  

Одним з росхідників, що потребують планової заміни та щоденної перевірки є шини до міні тракторів. Вони переносять всю вагу трактора на ґрунт та дозволяють якісно виконати роботи. Дотримання інструкцій по експлуатації - це головна запорука тривалої експлуатації. Перш за все хотілось би звернути увагу на головні питання при виборі та експлуатації шини для мінітрактора. Головними помилками в експлуатації є:

  • Не дотримання робочого тиску в колесі. Це спричинить понадчасне зношування протектору та уразі дуже малого тиску пошкодження корду за рахунок протискання корду профілем. 
  • Перенавантаження покришки. Наслідки такі ж, як і при невірному тиску – отож ліпше контролювати навантаження. Допустимими навантаженнями є індекс на корді колеса, що вказує на допустиме навантаження. 
  • В разі виникнення невеликих прорізей чи пошкоджень вчасно ремонтувати та не дозволяти розширенню пошкодження, що призведе до повної втрати шини.


Гума для тракторів вибір та характеристики

Як вибрати гуму? Який виробник ліпше? Які характеристики зазначені на колесі? Це та ще багато запитань ми чуємо від наших клієнтів. Головним фактором для вибору розмір гуми є, наприклад, 9.5-24 де перші цифри - це ширина протектора в дюймах, а дві останні це діаметр диска, на яке воно монтується. Не допускається монтування на розміри диска відмінні від зазначеного на гумі для трактора. Також є слойність наприклад PR12 – що відповідно показує на кількість слоїв в корді гуми. Дуже часто в маленькому розмірі як 6.00-12 клієнтам на трактор продають мотоблочну гуму, що не розрахована на таке навантаження і колесо швидко зношується, ось чому при виборі потрібно завжди перевіряти слойність гуми. При зовнішньому огляді гума має бути еластичною – це вказує на застосування натуральної гуми при виготовленні колеса і її експлуатаційні характеристики будуть на високому рівні. Але не потрібно вибирати занадто м’яку – тракторна гума буде швидко зношуватись.