Сальники та підшипники

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 207 (14 сторінок)
Сальники та підшипники

Передача енергії обертання, а також мінімалізація опору обертових вузлів – це головне завдання підшипників як на мінітрактор, так і іншої техніки.

Якісні підшипники служать довше, однак і вони не вічні. Справа в тому, що на них постійно діє сила тертя, істотно зменшуючи робочий ресурс. Подібні деталі легко назвати витратним матеріалом, так як міняти їх доведеться регулярно.

Сальники для мінітрактора потрібні для запобігання розгерметизації тих вузлів, де може виникнути витік рідини. Також підлягають заміні в ході активної експлуатації.

Як же зрозуміти, коли слід проводити заміну витратних матеріалів? Регулярне технічне обслуговування і огляд вирішує цю проблему цілком і повністю.

Інтернет-магазин GoAgro запропонує широкий асортимент витратних матеріалів саме для вашого мінітрактора:

  • підшипники всіх видів і типів: кулькові, голчасті, вижимні;
  • різноманітні сальники;
  • сталеві кульки;
  • необхідні голки підшипники.

Ще один важливий момент-відповідність. Важливо, щоб Запчастини повністю підходили до техніки і відповідали всім характеристикам. Фахівці рекомендують купувати оригінальні деталі від виробника. На нашому сайті ви знайдете підшипники і сальники для мінітракторів Синтай, Донг Фенг, Джинма, Тайшан, Шифенг.

Вибираємо підшипник для мінітрактора

Знос цієї запчастини особливо високий, тому до вибору слід підійти найбільш ретельно. Наприклад, підшипники з матеріалів третього сорту на очах розсипаються і навіть під час роботи. При такій поломці можуть постраждати інші важливі вузли техніки.

В першу чергу важливо звернути увагу саме на матеріали, а також бренд деталі. У нашому інтернет-магазині представлені оригінальні деталі від виробників, які відрізняються високою якістю, зносостійкістю, а також офіційною гарантією.

Крім запчастин, запропонуємо:

  1. можливість зробити замовлення і оптом, і в роздріб;
  2. завжди актуальну інформацію та ціни на сайті;
  3. оперативне формування замовлень і доставку по всій Україні;
  4. зручну форму оплати, включаючи накладений платіж.

Кращі запчастини саме для вашого мінітрактора вже в наявності в інтернет-магазині GoAgro!

Показати більше Сховати