Запчастини для тракторівОригінальні високоякісні запчастини для китайських тракторів


На сьогодні китайський міні трактор є помічником в кожному приватному господарстві України. Широкий вибір моделей та потужності тракторів дав змогу кожному господарю вибрати помічника по душі. Одні вибрали потужного та надійного Донг Фенг, а інші більш простого та доступного Сінтай. Але всі трактори потребують своєчасного обслуговування та ремонту. Особливу увагу потрібно звернути при придбанні запчастин для китайського трактора. Характерними рисами якісних запчастин є:
  •    Оригінальне пакування з логотипами завода виробника
  •    Маркування та оригінальний номер безпосередньо на запчастині
  •    Візуально ви можете оцінити як підготовлена поверхня – якість фрезерування

Підібрати запчастини до тракторів з першого погляду є дуже легким, проте виробники тракторів часто модифікують та змінюють свої комплектації. Ось чому ми радимо завжди уточнювати замовлення безпосередньо з менеджером, щоб ваші очікування справдились і ми підібрали необхідну запчастину.

Підбір необхідної запчастини до китайських міні тракторів.

Кожен з власників як ніхто знає пор проблеми свого помічника та хоче придбати лише якісні та оригінальні запчастини. Ми рекомендуємо користуватись каталогами запчастин та технічною літературою, що викладена на нашому сайті. Якщо Вам треба залізний кінь? Найкращий вибір - міні трактори, китайські запчастини для них купуйте у нас і нашою роботою є забезпечити вас якісними та необхідними запчастинами. Запасні частини до мінітракторів розділені на категорії по брендам трактора, проте не потрібно впадати у відчай якщо Ви не знайшли назви вашого мінітрактора. На сьогодні існує дуже багато назв одних і тих самих тракторів, а саме:
  • ДТЗ 244.4 – Foton TE 244,
  • Сінтай це - Зубр та Еней, а в Росії Уралец
  • ДТЗ 244.5 чи Булат 264Е – це Jinma 244

Запчастина до мінітрактора від нерозповсюджених марок як DW, Булат 244.4 підходять відповідно від мінітрактора Сінтай та Фотон. Отож кожен власник має змогу купити запчастини в нашому інтернет магазині для будь-якого мінітрактора.